+ 38 (044) 501-79-20
 

 

ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «КВАЗАР» - ІНДУСТРІАЛЬНА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

                                                          СТВОРЕНА У 1997 році як підприємство виробник та постачальник електротехнічних деталей, вузлів і механізмів для потреб залізниці; підприємств машинобудування, металообробки; для техніки гірничодобувного комплексу, кар'єрної техніки, прокатних станів, ковальсько-ливарного обладнання; нафтогазовидобувної галузі; шахтного обладнання; комунального та міського електротранспорту; підприємств генеруючих електричну енергію; для комутації електричних мереж.

 

                       

СВП КВАЗАР, в умовах розбалансування корпоративних, виробничих звязків в промисловості, відсутність поставок електротехнічних приладів та апаратури на підприємства різних галузей господарювання, після розвалу СРСР, налагодило випуск запасних частин і розробку нових електротехнічних виробів для потреб енергетики, транспорту, машинобудування.

  Підприємство КВАЗАР вирішувало завдання імпортозаміщення при ремонті, виробництві та постачаннях електротехнічних приладів і обладнання на підприємства промисловості та транспорту.

 Брак кваліфікованих працівників в електротехнічній галузі було вирішене підготовкою та навчанням працівників для власного виробництва.

              

 

Була створена випробувальна лабораторія, підготовлені і впроваджені сучасні алгоритми виробничо-технологічних процесів, з використанням новітніх токарно-фрезерних верстатів ЧПУ та іншого сучасного виробничого обладнання.

 Колектив СВП КВАЗАР налагодив виробництво та поставки деталей, ремкомплектів і електротехнічних вузлів для двигунів постійного струму рухомого складу залізничного транспорту.

             

 

 

В даний час розпочато розробку та виробництво електротехнічних компонентів для тягових і допоміжних асинхронних електродвигунів, які використовують на  залізничному транспорті, комунальному, муніципальному транспорті.

 

Електропневматична продукція (вентилі), датчики температури нагріву букс, дросель-трансформатори, випрямні установки, LED лампи T8 для освітлення пасажирських вагонів і вагонів метро є унікальними, тобто виробляються тільки СВП «КВАЗАР», як в Україні, так і на всьому пострадянському просторі.

                              

 

 

Світлотехнічна продукція для пасажирських вагонів залізничного транспорту, метрополітену, комунального транспорту, а також світлодіодні фари, розроблені та виготовлені так само тільки СВП «КВАЗАР».

 На всю електротехнічну продукцію розроблена нормативно-технічна документація, технічні умови, які регламентують процес виробництва та експлуатацію електротехнічних і радіоелектронних пристроїв.

Сертифікація системи менеджменту якості є одним із запорук успішності та органічного розвитку виробництва. СВП «КВАЗАР» сертифіковане підприємство.

Електротехнічна продукція СВП «КВАЗАР» так само має сертифікати:

 

 

 

За більш ніж 20-ти річний виробничий досвід СВП КВАЗАР уклало понад 10 000 контрактів на виробництво та поставку електротехнічної продукції для підприємств і організацій в Україні та за її межами.

Понад 400-х підприємств є споживачами продукції СВП КВАЗАР в Україні, Білорусії, Азербайджані, Казахстані, Узбекистані, Росії, Киргизії, Туркменії, Литві, Латвії, Естонії, Грузії, Вірменії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Словенії, Сербії , Хорватії, Польщі, Німеччини.

На сьогодні КВАЗАР володіє більш ніж 4 500 м2 виробничих площ де працює понад 150 висококваліфікованих фахівців.

Постачальниками різних деталей та вузлів для виробничих потреб СВП КВАЗАР є понад 40 підприємств тільки в Україні.

Електротехнічну продукцію СВП КВАЗАР можна зустріти на електровозах, електропоїздах, тепловозах, тягових агрегатах залізниці багатьох країн; метрополітену Києва, Мінська, Москви, Санкт-Петербурга, Варшави та ін.

Електротехнічна продукція реалізується оптом, дрібним оптом, в роздріб, одиничними екземплярами. Фахівці СВП КВАЗАР можуть та готові розробити, і виробити електротехнічну та радіоелектронну продукцію за індивідуальними вимогами споживачів, враховуючи специфічні технічні завдання.

 

 

 

 

Проектуємо, розробляємо, запускаємо в серійне виробництво.

Гнучкість та налагодженість виробничих процесів дозволяє запропонувати споживачеві прийнятну ціну, недорого і якісно.

Гарантія на вироблені вироби надається до 5 років.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ВІДКРИТІ ТА ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ, готові реалізовувати спільні проекти та інноваційні ідеї.

Гарантуємо чітке виконання договірних зобов'язань, кращі умови за ціною та термінів поставки.

Висока якість продукції, що поставляється. Індивідуальний підхід до кожного споживача.

 

✨СВП "КВАЗАР"✨ - ПРОМИСЛОВІ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

 Україна, Київ - 2020

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах