+ 38 (044) 501-79-20

ЛОКАЛІЗАЦІЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇЇ

Компанія СВП «КВАЗАР» бере активну участь у програмі локалізації виробництва електровозів на території країни.

 

 

 

Спільне Виробниче Підприємство «КВАЗАР» успішно функціонує на українському ринку з початку 1997 року. Одним з напрямків діяльності компанії є виробництво високоякісного електротехнічного обладнання для залізничного транспорту, зокрема, це:

 • електротехнічні деталі для електровозів, електропоїздів;
 • електротехнічні вузли для тягових агрегатів залізниці;
 • електротехнічні вузли, обладнання, апаратура та світлотехніка для локомотивів і пасажирських вагонів.

Всі деталі та обладнання співробітники компанії розробляють і виробляють виключно на підставі нормативно-технічної документації на продукцію (ТУ).

 

Саме наявність власних виробничих площ, конкурентоспроможні демократичні ціни, злагодженість та гнучкість всіх виробничих процесів поряд з усією необхідною нормативною документацією і технічними умовами, дозволило зробити так, що наразі СВП КВАЗАР бере активну участь у програмі локалізації виробництва електровозів в Україні.

 

Локалізація виробництва сучасних електровозів на території України. Суть програми:

 

 

Проведення ефективної інвестиційно-інноваційної політики - одна з головних складових успішного стратегічного розвитку залізничного транспорту на території нашої країни. Якщо говорити про сегмент вантажних та пасажирських залізничних перевезень, можна сміливо твердити про те, що зараз в Україні спостерігається ситуація, що вимагає принципово нового підходу та суттєвих змін, які в результаті зможуть відповідати сучасним світовим тенденціям розвитку вантажного і пасажирського залізничного руху.

 

Уявімо, наприклад, деякі з ключових факторів проєкту локалізації виробництва електровозів:

 

1). Інвентарний парк АТ «УЗ» ( «Укр.Залізніця») має в своєму розпорядженні приблизно 2500 електровозів та тепловозів. У той же час 95% з них - обладнання з наднормативним віком або іншими словами з більш ніж 40-50 роками активної експлуатації.

 

2). Є величезна потреба в забезпеченні вантажних перевезень, в т.ч. експортних та транзитних, з резервом (10-15%) на існуючих та перспективних ділянках не тільки з постійним та змінним током живлення, але й на ділянках без електрифікації.

 

3). Крім цього, простежується необхідність зменшувати витрати на проведення маневрових робіт на станціях стикування. Плюс до всього потрібно зменшити додаткові витрати на утримання парку локомотивів та обслуговуючого персоналу.

 

4). Важливо також дотримуватися сучасні тенденції збільшення продуктивності:

 • локомотива на 15-25%;
 • ваги вантажного поїзда на 5-20%;
 • міжремонтних періодів та терміну служби нових локомотивів.

5). Крім усього вищезгаданого є необхідність у зменшенні:

 • витрат електроенергії, дизеля на тягу поїздів;
 • витрат на виконання ремонтів;
 • витрат на собівартість перевезення вантажів;
 • витрат на вартість життєвого циклу, тощо.

У максимально короткі терміни та при цьому з мінімальними ризиками оновити парк електропотягів вийде тільки тоді, коли буде залучена продукція провідних світових компаній, а збірка вузлів та агрегатів буде здійснюватися в Україні.

 

 

Саме завдяки успішній реалізації подібних проектів (за умови забезпечення максимально можливого рівня локалізації виробництва та повного циклу сервісного обслуговування вітчизняними підприємствами на території України) в перспективі можна буде повністю змінити думку клієнтів про якість, що надаються АТ «УЗ» послуг.

 

Окреслені проекти, по-перше, забезпечать українську залізницю новою технікою, а, по-друге, стануть дієвим інструментом для:

 

 • залучення іноземних інвестицій з технологіями;
 • створення робочих місць;
 • підтримки національних виробників та подальшого виведення їх на рівень міжнародної конкуренції.

 

 

Повна реалізація проекту дасть потужний імпульс зростання стратегічних для держави секторів економіки - залізничний транспорт та машинобудування (ВИРОБНИЦТВО).

Для того, щоб максимально точно та ефективно досягти поставлених цілей та завдань, необхідно залучати з боку АТ «УЗ» надійних партнерів з досвідом роботи не тільки в Україні, а й за кордоном, які мають авторитет, багаторічний виробничий досвід, науковий, технічний і ресурсний потенціал. 

ТОВ СВП КВАЗАР, підприємство, що за більш ніж 20 років своєї діяльності та наполегливою працею змогло:

 • увійти в число провідних виробників електротехнічного обладнання для залізничного транспорту в Україні та впевнено закріпити тут свої позиції;
 • створити більш ніж 4.5 тис. м² виробничих площ,
 • створити сучасний виробничий комплекс, випробувальну електротехнічну лабораторію, конструкторське бюро;
 • навчити понад 550 висококваліфікованих фахівців-практиків, 150 з яких зараз успішно працюють в штаті.

При цьому КВАЗАР уклав більше ніж 10 000 контрактів на виробництво та поставку електротехнічної та радіоелектронної продукції для самих різних підприємств і організацій в Україні та далеко за її межами, а також почали та до цього дня продовжують співпрацю з більш ніж чотирма сотнями підприємствами з різних країн.

Іншими словами, підтримка вітчизняного виробника та максимально можливий рівень локалізації виробництва електровозів на території України - це те, що в результаті призведе до забезпечення найменшого терміну окупності придбаних локомотивів. Плюс до всього іншого, організація позначених робіт на надійних, вітчизняних підприємствах дозволить гарантовано отримати в бюджет надходження податків, створити додаткові робочі місця та звичайно ж зняти соціальну напругу, пов'язану з безробіттям.

 

 

Саме тому настав час вирішувати!

 

Треба пам'ятати - залізниця це головна транспортна «кровоносна» система держави! Її безперебійне, якісне та головне незалежне функціонування - основа не тільки зростання економіки країни, але безпеки та територіальної цілісності!

 

СВП КВАЗАР- ПРОМИСЛОВІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ.

 

Україна, Київ-2020.

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах