+ 38 (044) 501-79-20

ПРОЄКТУВАННЯ ТА ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

СВП КВАЗАР - СУЧАСНІ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ТРАНСПОРТНІ РІШЕННЯ.

  

З настанням 2021 року для України почався етап звершення планів у сфері модернізації громадського електротранспорту.

Суть даних планів, полягає в тому, щоб до 2030 року довести до можливого максимуму кількість громадського електротранспорту. На жаль, про повний перехід на цей вид пересування не йде. Передбачається довести рівень такого виду транспорту, у внутрішніх перевезеннях до 75%, що включає в себе не тільки збільшення кількості одиниць транспортних засобів, а й оновлення раніше закупленого електротранспорту.

 Нині на території України, а точніше в 35 містах нашої країни, існує та успішно функціонує 43 підприємства зі складання електричного громадського транспорту. 

Їх завдання полягає в забезпеченні міських пасажироперевізників новими тролейбусами та трамваями, поїздами метро. 

Зношеність вже наявного електротранспорту в країні варіюється в межах від 60% до 85%. Є що модернізувати!

СВП КВАЗАР орієнтується на виробництво та постачання електротехнічної продукції для підприємств по виробництву та ремонту електричного громадського транспорту.

СВП КВАЗАР пропонує:

- ОСВІТЛЕННЯ

- РЕЛЕ

- КОНТАКТОРИ

- ІНВЕРТОРИ

- ВИПРЯМЛЯЧІ

- ПНЕВМОЕЛЕКТРОТЕХНІКУ

- ДАТЧИКИ

  

Новий вид громадського транспорту – електробуси.

Як ми бачимо, такий засіб перевезення пасажирів тільки почав з'являтися в містах України. На сьогодні повністю перевести пасажироперевезення на електричну тягу -  немає ніякої можливості. Причиною є великі інвестиції, які треба вкладати в першу чергу в електробусні зарядні станції. Хоча на користь масового переходу, говорить наявність проектів - всіх необхідних сервісів обслуговування, а також наявність базових підприємств для створення всієї обслуговуючої інфраструктури. 

СВП КВАЗАР спроектовано та вироблено кілька дослідних зразків зарядних станцій, які можуть використовуватися як для суспільного, так і приватного електротранспорту. Можливий запуск в серійне виробництво.

Для того, щоб прискорити розвиток інфраструктури, потрібно закуповувати електробуси, які мають велику ємність акумуляторних батарей і як результат можливість подолати більшу відстань і заряджатися на кінцевих зупинках або в базових «депо». СВП КВАЗАР готове приєднатися до реалізації програми створення та модернізації обслуговуючої інфраструктури електротранспорту.

Щоб почати приводити план у виконання, потрібні інвестиції, які Україна в найближчому майбутньому може та повинна залучати для виробництва електротранспорту, розвитку електромереж та інфраструктури зарядних станцій різного призначення.

Розвиток такого транспорту як трамваї та тролейбуси - так само у пріоритеті.

 Що стосується Києва, то тут рентабельність електротранспорту приблизно на 20% більше, ніж автотранспорту. Показник повинен привабити інвесторів. Важливо мати політичну волю у керівництва міста для прийняття найважливіших організаційних рішень для залучення інвестицій в розвиток міськелектротранспорту.

2 лютого 2021 року комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку прийняла рішення про закупівлю електроавтобусів для потреб киян. Постачання буде здійснюватися в рамках Кіотського протоколу, що не вимагає залучення бюджетних коштів.

Для того щоб оновити існуючий "електропарк" України був введений в дію цілий список проектів від міжнародних організацій. В одному з таких проектів беруть участь 11 міст України. Даний документ передбачає вкладення близько 220 млн євро для того, щоб закупити приблизно 550 одиниць транспорту. Також є ще один проект який передбачає інвестування 155 млн євро для поновлення в 13 містах нашої країни близько 600 тролейбусів. 

На сьогодні готується друга фаза цих проектів, з якої й почнеться реальне поява електробусів в містах, особливістю яких будуть відсутність викидів в атмосферу.

СВП КВАЗАР може запропонувати свою електротехнічну продукцію для реалізації програм модернізації громадського, комунального, муніципального електротранспорту!

Електротранспорт - майбутнє індустріального, сучасного, системного суспільства.

 

СВП КВАЗАР для громадського електротранспорту: - продукція електротехнічного призначення;

 

Техніка електричних, пневмоелектричних, комутаційних, електромагнітних, випрямних, інверторних, зарядних систем і мереж.

 

Україна. Київ - 2021.

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах