+ 38 (044) 501-79-20

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА РУХОМОГО СКЛАДУ - 2021

2021 рік. Пріоритетні напрямки розвитку ДЛЯ УКРЗАЛІЗНИЦІ. Бюджетні показники. Плани. Напрямки розвитку. 

2021 рік для «Укрзалізниці» ознаменується початком здійснення нових, амбітних планів, що має привести до поліпшення якості роботи залізничних перевезень в цілому.

 

Щоб цього досягти заплановано багато заходів та створено певну кількість алгоритмів реформування галузі. В першу чергу керівництвом «Укрзалізниці», було акцентовано увагу на великих капіталовкладеннях, які будуть направлені ​​на якісний ремонт всього рухомого-тягового складу. Адже пріоритетом на 2021 рік стала не закупівля нових локомотивів, а саме їх ремонт.

 

Більшістю наглядової ради «Укрзалізниці» затверджений запропонований проект.

Поданий до Міністерства фінансів та Міністерство економіки на розгляд та схвалення фінансовий план.

Вкладення коштів за даним проектом буде проходити в декількох напрямках. На перший напрямок буде виділено більше 4 млрд гривень, а відповідно на другий близько 7 млрд.

Основним стане капіталовкладення в ремонт самих локомотивів - 4,1 млрд гривень.

Другий напрямок буде проходити в кілька етапів. Початковий етап включає в себе ремонт 10 тисяч вагонів. Сума, яка буде проінвестована в проведення ремонтних робіт складе близько 2,7 млрд гривень. Наступним етапом стане будівництво 3 тисяч нових вагонів, що в грошовому еквіваленті складе приблизно 3,6 млрд гривень. Всі гроші, що залишилися від проведення робіт, а це 665 млн гривень, планується витратити на переобладнання вагонів - закупівлю та установку сучасних як електротехнічних вузлів та механізмів, так і допоміжної апаратури.

При уважному вивченні фінансового плану стає зрозуміло, що «Укрзалізниця» у 2021 року хоче в 2 рази збільшити капіталовкладення, тобто довести суму інвестицій до 27,2 млрд гривень та при цьому збільшити прибуток на 5,4% в порівнянні з 2020 роком.

В результаті здійснення всіх заходів планується отримати чистого прибутку набагато, більше, ніж у 2020 році. Загальна виручка при цьому дійде до 86,5 млрд гривень, що більш ніж на 15% вище від запланованого результату у 2020 році.

Ще одним заходом на наступний рік стане, індексація тарифів на 2% щомісяця, починаючи з березня. Поширюватися індексація буде на перевезення по території України.

СВП КВАЗАР пропонує проектування та виробництво електротехнічного обладнання (на власній індустріальної базі) для реалізації вищевказаних заходів, в рамках програми локалізації високотехнологічного виробництва залізничного транспорту, в рамках реалізації проекту реформування локомотивних депо, в рамках інших конструктивних рішень та програм реформування залізничного транспорту України.

 

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РЕМОНТУ РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦІ УКРАЇНИ:

Релейний, електроконтактна апаратура та обладнання:

 • контактори пневматичні;
 • контактори тягові;
 • контактори кулачкові;
 • контактори електромагнітні;
 • вимикачі і перемикачі високовольтні;
 • вимикачі і перемикачі низьковольтні;
 • реле напруги;
 • реле струму;
 • реле часу.

Електропневматичне обладнання:

 • вентилі;
 • клапани;
 • електромагніти.

Випрямні установки.

 

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БУДІВЛІ НОВИХ ЛОКОМОТИВІВ І ВАГОНІВ:

ОСВІТЛЕННЯ

 • панельні системи LED освітлення (проектування за технічними параметрами замовника).

Пульти управління виконавчими механізмами систем локомотивів і пасажирських вагонів і т.д.

Інвертори.

МВС (міжвагонних високовольтне з'єднання).

 

Результати маркетингових досліджень авторитетних агентств України говорять про найнижчу ціну, унікальність та ексклюзивність виробленої продукції СВП КВАЗАР на ринку поставок індустріального електротехнічного устаткування, деталей та механізмів для залізничного транспорту та промисловості України.

 

СВП КВАЗАР гарантує високу якість електротехніки власного виробництва. Справедливу, конкурентоспроможну ціну. Чесну та безкомпромісну участь у тендерах.

СВП КВАЗАР висловлює надію та впевненість, що переваги в тендерах із закупівлі електротехнічного обладнання для Української залізниці будуть віддані надійним, перевіреним українським виробникам, які мають багаторічний виробничий досвіт.

СВП КВАЗАР має в своєму розпорядженні власну пректно-промислову, лабораторно-випробувальну, індустріально-виробничу базу, колектив висококваліфікованих співробітників, здатний вирішувати складні проектно-виробничі завдання.

СВП КВАЗАР - електротехніка для залізничного транспорту.

Україна, Київ - 2021

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах