+ 38 (044) 501-79-20

ШВИДКОДІЮЧИЙ ВИМИКАЧ С ДИСТАНЦІЙНИМ ПРИВОДОМ ВА41-39 (ВБ-630)

СВП КВАЗАР - виробництво автоматики, електроніки, електротехніки контролю та управління для рухомого складу метрополітену.

 

«Спільне Виробниче Підприємство КВАЗАР здійснює виробництво електротехнічної продукції промислового призначення для київського метрополітену.

Завжди та у всі часи вибір на користь вітчизняного виробника був актуальним і вигідний для розвитку економіки країни. Причин кілька і головні з них - це:

  • Створення робочих місць;
  • Фінансові надходження до бюджету;
  • Можливість прямого зв'язку «замовник - виробництво».

СВП КВАЗАР займає одну з провідних позицій у сфері виробництва електротехнічної продукції промислового призначення для різних сфер у тому числі для залізничного транспорту та метро.

Проблеми Київського метрополітену та способи їх вирішення.

Одна з ключових проблем Київського метрополітену полягає в зношеності рухомого складу.

Забезпечення запасними частинами електротехнічного призначення для рухомого складу здійснюється далеко не в повному обсязі. Ситуацію потрібно в терміновому порядку виправляти, інакше це негативно позначиться на безпеці експлуатації рухомого складу метрополітену.

Одне з найнеобхідніших електротехнічних виробів виробляє СВП Квазар, мова йде про швидкодіючі вимикачі ВА41-39 (СБ-630).

ВА41-39 (СБ-630) призначені для захисту силових ланцюгів вагонів метро від перевантажень по струму та короткого замикання до спрацьовування захисту на електропідстанції.

Електротехнічний пристрій встановлено на кожному вагоні і він безпосередньо впливає на пожежну безпеку вагонів та, як наслідок, на безпеку, здоров'я і життя пасажирів. Ці прилади так само зношені, і вимагають заміни і ремонту. Проблема в тому, що вони не випускаються на території України.

Вивчивши ситуацію, фахівці СВП КВАЗАР розробили аналог швидкодіючого вимикача - вимикач ВА41-39РК.М.

Переваги вимикача ВА41-39РК.М .:

Висока надійність та ремонтопридатність за рахунок використання сучасної елементної бази, поліпшена система дугогашенія, а також зменшено кількість компонентів блоку управління (БУВВ):

  • Низьке споживання електроенергії;
  • Розширений діапазон напруги живлення;
  • Наявність вбудованої візуальної діагностики;
  • Покращена функція гасіння дуги;
  • Збережені посадочні та приєднувальні розміри.

На першому етапі СВП КВАЗАР збирається поставити на випробування БУВВ, розроблений на базі сучасних електронних компонентів.

Мета: замінити застарілі і зношені блоки управління швидкодіючим вимикачем ВБ-630 або вимикачем автоматичним ВА41-39.

Заміна блоку проводиться без внесення змін в схему ланцюгів управління вагонів метро.

Плюси такого рішення очевидні. Воно забезпечить реальну економію (замість покупки  10 імпортованих нових вимикачів можна буде відремонтувати 100шт. старих). В основному виходить з ладу блок управління з подальшою НЕ ремонтопридатністю.

На жаль, через бюрократичну тяганину випробувальний процес відкладається.

СВП КВАЗАР відправлено лист, в якому сказано про намір випробувати блоки управління в реальних умовах, на вагоні.

Недосконалість регуляторних правил, правил взаємодії - «розробник-постачальник-виробник-споживач» і бюрократія сповільнюють як виробничі, так і в цілому економічні процеси.

СВП КВАЗАР виконали всі свої зобов'язання. Структурні підрозділи метрополітену узгоджують всередині себе договір вже тривалий період часу.

Одна служба рухомого складу перекладає відповідальність на іншу (договірний відділ).

Виробництво та випробування сучасної і необхідної електротехнічної продукції для Київського метрополітену відкладено на невизначений період.

Вимикач ВА41-39РК.М. - для рухомого складу метрополітену розроблений та може вироблятись на території України, в Києві.

СВП КВАЗАР забезпечить серійне виробництво вимикача ВА41-39РК.М. за стандартами ISO.

 

Співпраця з СВП КВАЗАР є економічно обґрунтована та вигідна з усіх точок зору.

Прискорення процесу узгодження випробувальних робіт, придбання та впровадження в експлуатацію електротехнічних приладів розроблених та вироблених СВП КВАЗАР дозволить вирішити проблему, пов'язану з ремонтом і модернізацією рухомого складу метрополітену Києва та Харкова.

Надати всі необхідні електротехнічні комплектуючі метрополітену, в обумовлені терміни, з необхідними експлуатаційними вимогами та характеристиками - СВП КВАЗАР готове в повному обсязі!

СВП КВАЗАР - Україна, Київ-2021.

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах