+ 38 (044) 501-79-20

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ АПАРАТУРИ СУЧАСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦІ ДЛЯ ШВИДКІСНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ В УКРАЇНІ.

СВП КВАЗАР, від імені керівництва та колективу, має честь висловити всебічну та цілковиту підтримку Крюківському вагонобудівному заводу в питанні здобуття Державної премії України в галузі науки та техніки 2021 року.

 

СВП КВАЗАР є багаторічним постачальником електротехнічної продукції для ПАТ «Крюківський вагоноремонтний завод».

Продукція СВП КВАЗАР застосовується, в тому числі й для побудови та створення в Україні сучасного моторвагонного рухомого складу для здійснення швидкісних перевезень пасажирів.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за участю СВП КВАЗАР та спільно з іншими промисловими та науковими підприємствами машинобудівної галузі України вже зараз приступив до створення пасажирського моторвагонного рухомого складу нового покоління, який відрізняється підвищеною комфортністю, надійністю та як обов'язкова опція - енергоефективністю!

В рамках зазначеної тематики не тільки створені сучасні швидкісні електропоїзди ЕКР1 «Тарпан», приміські та регіональні дизель-поїзди серії ДПКр-2 і ДПКр-3 але й закладена основа щодо можливості створення рухомого складу для проектів анонсованих керівництвом АТ «Укрзалізниці» в рамках всеукраїнського форуму «Україна 30», а саме створення високошвидкісних магістралей та проекту приміського сполучення в містах мільйонниках "City Express".

Україна здатна самостійно забезпечити себе сучасним залізничним швидкісним рухомим складом для пасажироперевезень, без закупівлі його за кордоном.

Метою програми та наукової роботи, представленої на здобуття Держ. премії 2021: «Створення та впровадження в Україні сучасного моторвагонного рухомого складу для здійснення швидкісних перевезень пасажирів» за авторством топ-менеджменту Крюківського заводу та директора ДП "Український науково-дослідний інститут вагонобудування", є забезпечення населення України сучасним та енергоефективним рухомим складом для експлуатації на залізницях з шириною колії 1520 мм з підвищенням рівня комфорту перевезення пасажирів. Збільшенням швидкості перевезень, зменшенням енерговитрат на забезпечення руху та витрат на технічне обслуговування і ремонт.

СВП КВАЗАР на сьогодні постачає ПАТ КВБЗ:

  • МВС (міжвагонні високовольтні з'єднання);

  • Світлодіодні прилади освітлення кабін і салонів рухомого складу;

  • Електромагніти, автоматику контролю електричних, електропневматичних ланцюгів рейкового транспорту.

Колектив СВП КВАЗАР цілком підтримує та на практиці приєднується до ініціатив керівництва Крюківського заводу.

Нарощування виробництва Крюківським заводом неминуче призведе до зростання виробництва електротехнічної продукції та розширенню номенклатури СВП КВАЗАР. Вигода очевидна.

 

 Від інноваційних ініціатив професіоналів Україна тільки виграє, отримавши статус виробника високотехнологічної продукції, а не сировинного придатка міжнародного ринку, розраховуючи тільки на участь в складанні іноземної продукції.

Позиція багатьох передових світових держав налаштована на орієнтацію споживачів - купувати національні товари. Аналогічно повинно бути й в Україні, що позитивно позначиться на фінансовій стабільності країни, розвитку економіки та добробуті населення України.

При реалізації повного плану робіт за участю ПАТ КВБЗ та підприємств України, в тому числі і СВП КВАЗАР, в розвитку галузі пасажирського вагонобудування, держава також отримає, крім зменшення негативного сальдо зовнішньої торгівлі, додатковий економічний та соціальний ефект. На галузевому рівні соціальний ефект проявляється в стимулюванні технічного розвитку галузі, відкриття нових робочих місць та підвищенні професійного, кваліфікаційного рівня персоналу.

Успіх, який досягнутий спільною роботою вітчизняних наукових та виробничих підприємств відбитий нижче. І це приклад впровадження тільки електропоїзда Екр1. (Пасажирські приміські та регіональні електропоїзди)

 

Загальний орієнтовний економічний ефект для держави від закупівлі вітчизняних електропоїздів становить близько 90 млн доларів.

Аналогічна ситуація спостерігається  з дизель-поїздами. Вітчизняний продукт за рахунок використання українських комплектуючих, в тому числі електротехнічних, має більш ніж конкурентну вартість одного «пасажирського місця».

Зазначений рухомий склад в перспективі може повністю змінити уявлення пасажирів про якість пасажирських перевезень АТ «УЗ». Плавність руху нового рухомого складу та тиша в вагонах, внутрішній простір та система забезпечення мікроклімату створюють максимально комфортні та зручні умови поїздки. Це будуть абсолютно нові Українські потяги світового рівня із залученням сучасних технологій та наукових розробок.

Колектив СВП КВАЗАР готовий брати участь в реалізації проектів ПАТ КВБЗ та в цілому в проектах локалізації виробництва високотехнологічної продукції в Україні.

На жаль, завжди існує ризик, що під впливом окремих політичних сил та іноземного капіталу навіть вищезгадана робота може бути зведена нанівець. Серед основних наслідків зупинки подібних проектів в Україні буде подальше збільшення технологічного відставання та розрив у порівнянні з іншими країнами, руйнування наукового потенціалу, загострення соціальних проблем, падіння конкурентоспроможності вітчизняного виробника у вагонобудівній галузі в цілому, збільшення імпортозалежності та ін.

 

Повне розуміння важливості пропонованих ініціатив для України та економічний ефект незаперечні їх важливість висока для розвитку сильної, незалежної, розвиненої держави!

СВП КВАЗАР -2021 

Україна. Київ

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах