+ 38 (044) 501-79-20

 Електротехніка та світлотехніка пасажирських вагонів - 2022.

 

 

НОВІ ВАОГОНИ ДЛЯ УКРЗАЛІЗНИЦІ У 2022 РОЦІ – продукція СВП КВАЗАР у вагонах Крюківського вагонобудівного заводу.

У 2022 році «Укрзалізниця» отримає партію нових пасажирських вагонів. Це постачання за контрактом закупівлі 100 нових вагонів. Контракт було підписано у 2021 році та передбачає фінансування проекту на суму у 3 млрд. грн.

Вагони побудовані згідно з сучасними вимогами з безпеки, комфорту та зручності перевезення пасажирів. Вагони оснащені сучасним освітлювальним обладнанням, приладами сигналізації та контролю, кондиціонерами, відеоспостереженням та ін.

Програма виробництва партії пасажирських вагонів включала залучення низки підприємств України для постачання окремих вузлів та обладнання.

СВП КВАЗАР для реалізації проекту виробництва пасажирських вагонів для "Укрзалізниці" постачає:

 • МВС (міжвагонні високовольтні з'єднання);

 • Світлодіодні освітлювальні прилади;

 • Деталі автоматики та контролю електричних освітлювальних приладів.

МІЖВАГОННІ ВИСОКОВОЛЬТНІ З'ЄДНАННЯ - поставляються на вагонобудівні заводи вже кілька років.

Світильники виробництва СВП КВАЗАР використовуються у вагонах як робоче, чергове або аварійне освітлення. Світильники можуть використовуватися при напрузі 110, 50 вольт постійного струму або 220 В, 50 Гц змінного струму. (ТУ У 31.2-30219297-015:2005)

Слід зазначити, що найбільш ефективне, сучасне та економічне освітлення – це світлодіодне освітлення.

СВП КВАЗАР запропонувало та впровадило у схемах освітлення пасажирських вагонів двохрежимні світлодіодні лампи LED/T8/G13 1КК.674552.00. Лампи замінюють менш економічні, застарілі люмінесцентні лампи. Світлодіодні лампи мають підвищений ресурс, служать довше, споживають менше електроенергії. Виготовлені згідно з вимогами ДСТУ IEC 60598-1:2015.

 

 

СВП КВАЗАР розробило та виробляє ряд інших електротехнічних та світлотехнічних пристроїв для виробництва та модернізації пасажирських вагонів:

 • Світильник СЗТ/К 1КК-101-024 – для освітлення перехідних майданчиком пасажирських вагонів. Освітлювальний прилад на основі світлодіодів, виготовлений згідно з ДСТУ IEC 60598-1:2015.
 • Ліхтар хвостовий сигнальний ФХС/К 1КК-101-025 – світлодіодний – освітлювальний сигнальний сучасний пристрій, виготовлений згідно з ДСТУ IEC 60598-1:2015.

 На сьогодні, щоб активно сприяти зростанню економіки України – власне внутрішнє виробництво має розвиватися як ніколи.

Реалізація контракту «Укрзалізниці» та вітчизняного вагонобудівного заводу – яскравий приклад розвитку та модернізації, реформування Ж/Д транспорту і не тільки.

Що це означає?

У разі йдеться як про міжгалузеву взаємодію, а й контакт окремих підприємств, котрі займаються абсолютно різними сферами діяльності. Зараз дуже важливо відмовитись від практики, що набула великого поширення у вигляді - імпорт - це надійність, якість і все найкраще. Потрібно навчитися виробляти свої товари, які будуть:

 • затребуваними;
 • виправдовують вкладення та очікування;
 • спадщиною для нащадків.

Щоб економіка держави була успішною, потрібно розвивати своє виробництво, а електротехніка є авангардом у індустріальному, системному та сучасному суспільстві.

СВП КВАЗАР є підприємством, яке готове до проектування та виробничої діяльності в галузі електротехнічної промисловості, яка випускатиме товари різноманітного напряму та призначення.

 

 

Якщо бути точніше, то СВП КВАЗАР – це електротехнічні установки, освітлювальні промислові пристрої, які мають попит зараз та продовжуватимуть набирати популярності в майбутньому в Україні та за її межами.

Наші партнери отримують електротехнічні товари:

 • відмінної якості;
 • надійні;
 • перевірені часом;
 • відповідні стандартам.

Україна має великі можливості, щоб самостійно працювати з власними сучасними електропоїздами, локомотивами та іншою рейковою технікою, виконуючи:

 • виробництво;
 • ремонт;
 • модернізацію, яка покращить технічні характеристики та експлуатаційні властивості.

Це призведе до:

 • появі нових робочих місць;
 • поповнення державного бюджету;
 • грамотний, плавний розвиток економіки всієї країни та модерного суспільства.

 

СВП КВАЗАР – це вигідно й те, що потрібно для тих, хто має відношення до електротехнічної продукції, світлотехнічного промислового обладнання, виробництва пасажирських вагонів, локомотивів та іншого рухомого складу залізниці.

Україна. Київ -2022

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах