+ 38 (044) 501-79-20

 Електротехнічне обладнання для приміських електропоїздів – "СВП КВАЗАР", 2022 рік.

80 НОВИХ ЕЛЕКТРОПОТЯГІВ ДЛЯ «УКРАЗАЛІЗНИЦІ»

Найбільший тендер на закупівлю пасажирського приміського та регіонального

рухомого складу на електричній тязі.

ХТО ПЕРЕМОЖЕЦЬ?

Парк приміських електричок в Україні значно зношений, цей факт незаперечний.

Оновити сегмент перевезень необхідно в найкоротший термін. З цією метою держава виділяє 31,432 мільярда гривень. Проект передбачає будівництво 80 електричок як на постійному струмі, так і на змінному. За умовами тендеру «Укрзалізниці», який був оголошений 1 жовтня 2021 року, електропоїзди мають бути введені в експлуатацію поетапно до 2026 року.

Повинно бути введено в експлуатацію 30 електропоїздів міського сполучення на постійному струмі та 30 на змінному. Також 20 електропоїздів, що працюють на змінному струмі, повинні призначатися для регіонального сполучення.

 

 

Рівень зношування парку пасажирських електропоїздів становить близько 90%. Оновлення парку є надзвичайно актуальним, враховуючи зростаючу роль пасажирських приміських перевезень, адже лише у Київській області активно розвивається інфраструктура житлового фонду, розширюється територія щоденної міграції населення.

Відповідно до ухвалених законодавчих актів в Україні, рівень внутрішнього виробництва (локалізації виробництва) має становити у 2022 році – 10%, а до 2028 року локалізація має становити 40%. Це означає, що до 2028 року 40 відсотків сектора держзакупівель, вважай виробництва, у машинобудуванні має здійснюватися на території України та з вироблених в Україні комплектуючих.

На сьогодні іноземний виробник забезпечить лише 10% капіталовкладень в українські робочі місця, робочі місця з виробництва комплектуючих, робочі місця обслуговування проекту.

Український виробник забезпечить майже всі 100% обороту коштів в Україні. Українські нові електропоїзди успішно курсують залізницями України та довели свою ефективність, комфортність та конкурентоспроможність!

На цей час Спільне Виробниче Підприємство КВАЗАР є Українським виробником електротехнічної продукції для залізничного транспорту та, зокрема для виробництва пасажирських електропоїздів. Плідна та багаторічна співпраця СВП КВАЗАР з вагонобудівними та вагоноремонтними підприємствами України говорить про якість та потрібність електротехніки заводу КВАЗАР.

 

НОМЕНКЛАТУРА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ.

 

Номенклатура електротехнічної апаратури та обладнання для виробництва електропоїздів їх обслуговування та ремонту представлена ​​на сайті СВП КВАЗАР.

Це світлотехніка, контрольно-технічна, електропневматична, електрокомунікаційна, електротехнічна апаратура.

Для виробництва електропоїздів згідно з тендером «Укрзалізниці» СВП КВАЗАР може запропонувати:

За освоєння 31,432 мільярда гривень вітчизняним підрядником замовлення на виробництво електропоїздів для «Укрзалізниці» значна частина електрообладнання закуповуватиметься в Україні, що дає змогу розвивати свій власний сектор економіки України. Це велика кількість робочих місць та значне поповнення бюджету країни.

 

 

У зв'язку з цим СВП КВАЗАР може запропонувати для реалізації проекту побудови вісімдесяти електропоїздів унікальні світлотехнічні прилади.

 

ЛАМПИ СВІТЛОДІОДНІ.

На 110 вольт та 54 вольт для світильників типу ЛВВ

LED/T8/G13 1КК.674552.00

Застосовуються як основного освітлення, так чергового. Світлодіодні лампи економічні, довговічні – ресурс понад 80000 годин.

Лампи двохрежимні світлодіодні LED/T8/G13 1KK.674552.00 можна використовувати в світильниках різної конфігурації та форм.

СВП КВАЗАР може розробити, і в найкоротший термін зробити освітлювальні прилади для електропоїздів за індивідуальними вимогами замовника. Гарантія на світлотехніку до семи років.

 

СВП КВАЗАР - електротехніка для приміських та регіональних електропоїздів.

Виробництво, гарантія, ремонт.

Україна. Київ – лютий 2022 рік.

e-mail: info@kvazar.com.ua
03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136Л
г. Київ, Україна

Телефон/факс

тел/факс: + 30 (044) 501-79-20
тел/факс: + 30 (044) 501-79-21
тел/факс: + 30 (044) 501-79-22

Ми в соцмережах